Turkey Electronic Gaming League

Hakkımızda

TGL Nedir?

Turkey Electronic Gaming League Türkiyenin ilk ve tek elektronik spor organizasyon şirketidir. Ülkemizde espora verilen değer diğer ülkelere göre daha az. TGL olarak bu durumu değiştirmeye ve ülkemizdeki e spor faaliyetlerini arttırmayı hedefliyoruz. Bu sayede uluslararası e spor sahnelerinde Türkiye’nin hak ettiği değeri kazanmasını hedefliyoruz. Bunun için hakem, oyuncu ve koç yetiştirmenin yanında turnuvalar ve ligler düzenliyoruz. Siz de TGL ile e spor dünyasını değiştirmek istiyorsanız Kariyer sayfamıza veya işbirliği ve sponsor için İletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

tgl-esports
Videoyu oynat

Takımımız

Fox Balance E-Sports

TGL olarak e-spor dünyasını değiştirmek için çeşitli projeler ve organizasyonlar düzenliyoruz. Ancak elektronik spor sadece dışarıdan değil, içeriden de değişmeli. Bu alanda en büyük projemiz olan Fox Balance E-Sports takımı, TGL’in amaçlarının şekil bulmuş halidir. Elektronik spora sahip olan ve bizim sonradan dahil edeceğimiz oyunların her birinde Fox Balance E-Spor takımını görebilir ve başarılarını takip edebilirsiniz.

217097
Videoyu oynat

Vizyonumuz

Turkey Electronic Gaming League olarak amacımız Türkiye başta olmak üzere E-Spor’u geliştirmektir. Şu ana kadar yaptığımız çeşitli turnuvalar ve gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar sadece başlangıçtır. Elektronik sporu tamamen değiştirene ve geliştirene kadar durmayacağız.

Misyonumuz

Türkiye’nin ilk ve tek e spor organizasyon şirketiyiz. Yaptığımız işleri büyüterek Türkiye ile sınırlı kalmayacağız. İleride düzenleyeceğimiz uluslararası oyun turnuvaları, ligleri ve çeşitli organizasyonları resmi bir şekilde düzenleyerek uluslararası alanlarda TGL adını duyuracağız. Türkiye E-Spor’un merkezi haline gelecek.