FOX Balance Yönetim Ekibi

Team Inspector / Takım Denetimcisi <br> Ekrem ‘’Ekobuble’’ NAZLI

Team Inspector / Takım Denetimcisi
Ekrem ‘’Ekobuble’’ NAZLI

Merhaba ben Ekrem NAZLI rekabetçi oyunlara merakım arkadaşlarımla vakit geçirmeye çalışırken başladı. En fazla zaman ayırdığım oyunlar League of Legens ve CS:GO olduğundan rekabeti ve takım çalışmasını çok seven biriyim. Fox Balance E sports bünyesinde Takım denetimcisi rolünde yer almaktayım. Turkey Electronic Gaming League öncesinde herhangi bir e spor kariyerim bulunmamakta idi. Fakat burada çok iyi işlere hep birlikte imza atacağız. Değerli ekip arkadaşlarımla elimden geldiğince yardım ederek güzel işlere imza atmak için can atıyorum.
Team Coach / Takım Koçu<br>Bahadır "General Baho" Van

Team Coach / Takım Koçu
Bahadır "General Baho" Van

Merhaba ben Bahadır Van, 1997 doğumluyum, Boğaziçinde MIS bölümünde son sınıf öğrencisiyim. Küçüklüğümde satrançla başlayan rekabetçi oyunlara karşı olan ilgim hız kazanarak bu yaşıma kadar devam etti ve şu an en çok ilgilendiğim oyun League of Legends. Bu oyunda en yüksek Derece puanım Tekli-Çiftli de Ustalık, esnek ligim şampiyonluk. Boğaziçi Üniversitesinde elektronik spor kurulunun kurucusuyum ve 2 yıldır başkanlığını yapıyorum. 4 yıl boyunca Boğaziçi üniversitesi lig takımının hem kaptan hem de koçluğunu yaptım. Oyunun makro yönünü çok seviyorum. Yaptığım başvuru sonucunda Fox Balance takımına Koç olarak seçildim ve bu beni çok mutlu etti ve gaza getirdi. Turkey Electronic Gaming League'in takımı olan Fox balance bana elektronik spora giriş ve üniversite ortamı dışında daha ciddi bir takımda çok değerli bir koçluk tecrübesi sunacağını düşünüyorum. Siz değerli oyuncular ile bir arada olup güzel zaferlere imza atmak için sabırsızlanıyorum.
Team Coach / Takım Koçu<br>  Tolga ''Jm'' Göksu

Team Coach / Takım Koçu
Tolga ''Jm'' Göksu

Merhaba ben Tolga Göksu 24 yaşındayım. Yeditepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon mezunuyum ve şu anda Turkey Electronic Gaming League ekibinin Fox Balance E-spor League of Legends takımında koçluk görevindeyim. 9 yaşında yarı profesyonel olarak satranç oynamaya başladım. o günden bu yana ağırlıklı olarak taktiksel oyunlar oynarken, belli bir yaşa geldiğimde League of Legends ile tanıştım. En yüksek Dereceli Ligim sezon 10'da Batı sunucusunda Tekli - Çiftli olarak Elmas 2 olduğunda bir oyuncu olarak benim için yeterli olduğunu ve artık bildiğim her şeyi oyunculara öğretmenin zamanı geldiğini düşündüm. Gerek elektronik spor bünyesi dışındaki mesleki tecrübelerim, yılların verdiği oyun içerisindeki tecrübelerim ve gerek kendimi durmadan geliştirdiğim en büyük hobim ''psikoloji'' olduğu için koçluk mesleğinin bana göre olduğunu düşündüm ve 2021 Nisan ayında Turkey Electronic Gaming League topluluğuna koçluk için başvuruda bulundum. Fox Balance E-spor takımını çıkarabildiğimiz kadar yükseklere çıkarana kadar ise bu yolda durmayacağım.
Team Coach / Takım Koçu <br>Emre ÇOLAK

Team Coach / Takım Koçu
Emre ÇOLAK

Ben Emre''Real Homie''ÇOLAK 21 yaşındayım Aydın'da yaşıyorum League of Legends ile 9 yıldır ilgilenmekteyim uzun süre oyunculuk yaptıktan sonra koç olarak yoluma devam etmeye karar verdim. Geçtiğimiz zamanlarda bir çok takımda gerek koç gerek oyuncu olarak görev almış bulunmaktayım şimdi ise Turkey Electronic Gaming League bünyesinde koçluk yapmaya başlamış bulunmaktayım.