TGL Yönetim Ekibi

Chief Executive Officer / İcra Kurulu Başkanı<br>Ege 'Rio' YURTSEVER

Chief Executive Officer / İcra Kurulu Başkanı
Ege 'Rio' YURTSEVER

18.03.2000 tarihinde dünyaya gelen Ege Yurtsever İzmir’de ikamet etmektedir. Henüz kısa bir yaşama sahip olmasına rağmen büyük tecrübeye sahip Yurtsever, 21 yıllık yaşamında 12 yıldır elektronik spor sektöründe yer almaktadır. Bu topluluğu kurmasındaki amacını kendi hayallerine verilmeyen fırsatı başkalarına vermek olarak açıklayan Ege Yurtsever, 1 yıldır geliştirdiği bu projeyi 4 aydır başarı ile hayata geçirmiştir. Çevresi tarafından liderlik özelliğine sahip olarak tanımlanan Ege Yurtsever başarılarını gerçekleştirirken insanlardan aldığı dönüşlere çok önem verdiğini ve sahada ekibi ile görev almayı ve işine bu şekilde sahip çıkmayı değerli bulduğunu vurgulamaktadır. Geçmişindeki tecrübelerinden yola çıkarak kurucusu olduğu toplulukta zaman zaman menajerlik, asistanlık, yöneticilik ve hatta hakemlik görevlerinde yer alan Yurtsever bu özellikleri ile takdir toplamaktadır. Ayrıca Ege Yurtsever kurmuş olduğu ve bir fiil görev aldığı bu toplulukta sosyal sorumluk projelerine de destek olmakta ve kazancını evsiz insanlara gıda ve kıyafet yardımı, sokak hayvanlarına mama desteği için kullanarak hem başarılı hem de hayırsever olarak adından söz ettirmekte olan genç bir girişimcidir.
General Coordinator / Genel Koordinatör<br> ALPER 'ALPERVAC' AYDOĞMUŞ

General Coordinator / Genel Koordinatör
ALPER 'ALPERVAC' AYDOĞMUŞ

Merhabalar, ben Alper Aydoğmuş. Profesyonel espor kariyerimin yanı birçok espor kulübüne profesyonel altyapı desteği vererek 500'den fazla yetenekli oyuncuyu espor dünyasına kazandırdım.
Şimdi ise Turkey Electronic Gaming League bünyesinde Genel Koordinatör pozisyonunda bulunmaktayım. Yönetim görevinin dışında "HWA Gaming, Unicorns of Love, Simper Fieledes, Team Turquality, Aurora, Sangal Esports, Oyun Hizmetleri, SİS Beşiktaş, OursPrime Gaming, Silent Night ve diğer birçok espor kulübünde profesyonel olarak oyunculuk yaptım.
CEH Sertifikalı Bilişim Güvenliği Uzmanıyım, 40'tan fazla üniversitede konferanslar verdim ve halen anlaşmalı olarak birçok etkinlikte yer almaktayım. Uluslararası olarak 3 kıta ve 30 ülkede resmi olarak birçok oyunda Türkiye Temsilcisi olarak bulunmaktayım ve Turkey Electronic Gaming League olarak desteğimizi sürdürmekteyiz.
Ayrıca geliştiricisi olduğum Anti-Cheat projemiz ile beraber gelecekte birçok oyuncuyu adil şartlarda global arenalara taşıyacağımıza ve bu projemizi uluslararası birçok arenada başarıyla temsil edeceğimize eminim.
Turkey Electronic Gaming League'de bulunduğum süre boyunca sayın; Ege ‘’Rio’’ Yurtseverin önderliğinde ve saygıdeğer ekip arkadaşlarım ile beraber sizlere profesyonel ve çağ dışı bir elektronik spor deneyimi vermekten mutluluk duyuyorum.
General Manager / Genel Yönetici<br>Ercüment ‘’Reva’’ SARITAŞ

General Manager / Genel Yönetici
Ercüment ‘’Reva’’ SARITAŞ

Merhabalar, Ben Ercüment ''Reva'' Sarıtaş. Gerçekçi bir düşünce yapısına sahibim ancak hayallerimi korkusuzca kurarım. İdeallerimi belirlerken de gerçekçiliğin beni geri çekmesine izin vermem. Küçüklüğümden beri doğa ve insanlarla içli dışlı olmuşumdur. Bu da beni beni insanlara ve doğaya yardım etmek, sivil toplum kuruluşlarında görev almak ve hayır etkinliklerinde aktif rol almak gibi birçok etkinliğe sürükledi. Kitaplar küçüklüğümden beri en yakın dostlarım olmuştur, bu yüzden kitap okumak ve edebiyat en büyük tutkularımdandır. Küçüklüğümden beri teknolojiyle iç içeyimdir. Bu da benim oyunlarla ve diğer oyuncularla beraber büyümeme sebep oldu. Küçüklüğümden beri E spor sektöründe yer almak hayalimdi ve bu hayalimi de Turkey Electronic Gaming League sayesinde gerçekleştirdim. Burada edindiğim bilgiler ve dostluklarla kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Hiç durmadan ilerleyip hizmet vermek için TGL ile yoluma devam ediyorum.
General Manager / Genel Yönetici<br>Burakcan 'Buyakworld' ÖLMEZ

General Manager / Genel Yönetici
Burakcan 'Buyakworld' ÖLMEZ

Merhaba, Ben Burakcan "Buyakworld" ÖLMEZ. 4 Yıldan uzun bir süredir çeşitli platformlarda önemli görevler yaptım. Yer aldığım görevler yoğun ekip yönetimi, discord yöneticiliği ve sorumluluğu, youtube video ve grafik editörlüğü, etkinlik organizatörlüğü gibi çeşitli sorumluluk gerektiren görevlerdir. Bu görevlerde tecrübemi ortaya koyarak kendimi kanıtladım. Bir dönem bilgisayar ortamından uzak kaldığım için ara vermek zorunda kaldım ve geri döndüğümde yeni arkadaşlar edinip onlarla beraber kendi topluluğumuzu oluşturduk. Bu sırada Ege 'Rio' Yurtsever beni buldu. Kendisini tanıttı, projelerini bana açtı ve kendinden çok emindi. Bende kendisini anlattıkların bir hayli etkilendim ve onun ekibine katıldım. Ekibimizle beraber 4 ay gibi kısa sürede birçok başarıya imza attık. Bu bağlamda elektronik spor platformunda sizlere hizmet vermekten çok mutluluk duyuyorum.
General Auditor / Genel Denetimci<br>Efe Muhammet 'Sprosue' YILMAZ

General Auditor / Genel Denetimci
Efe Muhammet 'Sprosue' YILMAZ

Selamlar, Ben Efe Muhammet YILMAZ. 10 yılı aşkın süredir sürekli oyunlara ve bunlar üzerinden düzenlenen turnuvalara ilgim sonsuz olmuştur. Gerek Profesyonel oyuncu olmayı, gerekse profesyonel oyuncuları barındıran bir oluşumda olmayı çok istemişimdir. Turkey Electronic Gaming League bünyesine 7 ay önce katılmış bulunmaktayım, hayallerim hep en yüksektedir ve orada kalacaktır. Lider nitelikli bir karakterim olmasının yanı sıra bir işi istediğimde başarabilmem, sabrım, stres-öfke kontrolünü sağlıklı yapmam ve pes etmememin beni bu işte yükselteceğine inanmakla beraber böylesine sağlam ve profesyonellikte taviz vermeyen bir topluluğun üst yönetiminde bulunduğum için mutluluk ve gurur duyuyorum. Sizlere hizmet vermek benim için onurdur.
Tournament Auditor / Turnuva Denetimcisi<br>Emre 'EMB' BERBEROĞLU

Tournament Auditor / Turnuva Denetimcisi
Emre 'EMB' BERBEROĞLU

Merhabalar ben Emre "emB" Berberoğlu. Turkey Electronic Gaming League'de Turnuva denetimcisi görevinde bulunmaktayım. Uzun yıllardır E-Spor mecrasında birçok etkinlikte hem oyuncu hem de yönetici olarak görevde bulundum. Elimdeki imkanlar dolayısıyla devamını getiremediğim hayallerimi Turkey Electronic Gaming League ekibine katılarak insanların hayallerine isteklerine bir ışığı olmak adına çalışmalarımıza başladık. Görev aldığım süre boyunca global oyunların turnuvalarını ve DÜNYADA ilk kez yapılan E-Spor u bulunmayan 2 oyunun turnuvasını ekibimle birlikte gerçekleştirdik. Hedeflerimiz dahilinde ilerlemeye devam ettiğimiz süre boyunca güzel şeyler başarmaya devam edeceğimize inanmaktayım. Turkey Electronic Gaming League'in parçası olduğum adına mutluluğumu söylemek isterim.
Daha nice oyuncunun hayallerini gerçekleştirmek için TURKEY ELECTRONIC GAMING LEAGUE!
Content Development Manager / İçerik Geliştirme Yöneticisi<br>Emre "Night" ALTINOK

Content Development Manager / İçerik Geliştirme Yöneticisi
Emre "Night" ALTINOK

Merhaba Ben Emre "Night" ALTINOK. 23 yaşındayım ve İzmir'de yaşıyorum. Okula gitmeden önce oyun oynamayı öğrendim ve hala oynamaya devam ediyorum. Hobi olarak başladığım yayıncılık serüveninde birçok profesyonel oyuncuyla ve takımla anlaşarak ufak turnuvalar düzenledim. Ardından benim gibi birçok kişinin bulunduğu TGL ekibiyle tanıştım. Sahip olduğum tecrübelerle, tutkularımla ve hayallerimle TGL ekibine ben de katıldım. Sadece oyun oynamak değil, yaratıcı düşüncelerimle ve tecrübelerimle İçerik geliştirme bölümünde Turkey Electronic Gaming League bünyesinde görev almaktayım.
Manager Assistant / Yönetici Asistanı<br>Anıl  Kaan ‘’Rakna’’ YILDIRIM

Manager Assistant / Yönetici Asistanı
Anıl Kaan ‘’Rakna’’ YILDIRIM

Merhaba, İstanbul'da doğdum şuan ise Samsunda yaşıyorum, İnsanların rekabetçi oyunlarını oynadığını gördüğüm günden beridir kendimi bilgisayar oyunlarına adadım ve elektronik spor dünyasının içinde kendimi buldum. Oynamış olduğum competitive temalı olan bu oyunda birden fazla başarım bulunmakta Oyun içi bir karakter olan (Thresh) ile Dünya 1. si ve ulaşarak zirvede bırakmak istedim. Hayallerim ise hayatın getirmiş olduğu negatif şartlardan dolayı veda etmek zorunda kaldım ve burada sizlerle birlikte tekrardan hayallerim ve hayalleriniz için çabalamayı amaç bilmiş olan Turkey Electronic Gaming League’de insanlara daha iyi bir elektronik spor deneyimi vermek ve espor sektörünü geliştirmek adına buradayım.
Live Streamer / Canlı Yayıncı<br>Bilge 'CandyStack' ÖZDEMİR

Live Streamer / Canlı Yayıncı
Bilge 'CandyStack' ÖZDEMİR

Merhaba, Ben Bilge "CandyStack" ÖZDEMİR. Yayın hayatım 20.06.2020'de Twitch.tv'de başlamış olup halihazırda devam etmektedir. Turkey Electronic Gaming League maceram ise Ege "Rio" YURTSEVER'in beni keşfetmesi ile başladı. Turkey Electronic Gaming League bünyesinde ana yayıncı olarak bulunmak beni bi' hayli heyecanlandırıyor!
Sizlerle birlikte farklı etkinliklerde bir arada olmak için sabırsızlanıyorum.
Live Streamer / Canlı Yayıncı<br>Okan "Mavirane" YOLCU

Live Streamer / Canlı Yayıncı
Okan "Mavirane" YOLCU

Merhaba, Ben Okan YOLCU. Mart 1999 yılında doğdum. Wolfteam, CS:GO, PUBG ve PUBG Lite başta olmak üzere birçok FPS oyunlarında turnuvalar, başarımlar ve tecrübe kazandım. Turkey Electronic Gaming League Topluluk Yayıncısı olarak, tecrübemi ve yeteneklerimi sizlere sergilemekten ve bir arada bulunmaktan mutluluk duyuyorum.