Kerem “Varin” Karalı

Destek ve Takım Kaptanı

Uzun zamandır League of Legends oynuyorum. Takımımı desteklediğim gibi yeri geldiğinde taşıyorum. Amacım dünyanın en iyi destek oyuncularından olup Türkiye’yi temsil etmek.

Videoyu oynat

Fox Balance ile Geleceği Değiştiriyoruz!

Fox Balance olarak hedefimiz sadece başarıya ulaşmak değil, küresel çaptaki başarının adresini Türkiye yapmak. TGL olarak yaptığımız her turnuva ve etkinlik, Fox Balance olarak kazandığımız her bir maç başarıya bir adım yaklaşmamızı sağlıyor. Organizasyon ve takım olarak elde ettiğimiz her bir başarıyla elektronik sporun geleceğini değiştirmeyi hedefliyoruz.

0
Kills
0
Victories
0
Matches Played
0
Years experience

Varin Kazanma Koşulları

Nişancınıza Güvenin

Nişancınızla aranızdaki iletişim ne kadar iyiyse o kadar başarılı olursunuz. Alt koridor iki ayrı oyuncu tarafından değil, beraber oynayan oyuncularla kazanılır.

Şampiyon ve Rolünüze Hakim Olun

Oyunu kazanmak için sadece iyi olmak yetmez, her şeye hakim olmanız gerekir. Rakibinizin hareketlerini öngörüp karşı oyun kurmalısınız.

Sadece Nişancı Değil, Tüm Takımın Desteği

Takım savaşlarında herkesin rolü bellidir. Savaşı kazandıran ise takım arkadaşlarını koruyabilen desteklerdir. Gerekirse tüm haritayı gezin tüm takım arkadaşlarınıza destek olun.