Ömer “Killenjak” Yılmaz

Üst Koridor

7 senedir oynadığım League of Legends, profesyonellik yolunda attığım ilk adım. Amacım Türkiye’nin en iyi üst koridorlarından biri olmak ve küresel çapta ülkemizi temsil etmek.

Videoyu oynat

Fox Balance ile Geleceği Değiştiriyoruz!

Fox Balance olarak hedefimiz sadece başarıya ulaşmak değil, küresel çaptaki başarının adresini Türkiye yapmak. TGL olarak yaptığımız her turnuva ve etkinlik, Fox Balance olarak kazandığımız her bir maç başarıya bir adım yaklaşmamızı sağlıyor. Organizasyon ve takım olarak elde ettiğimiz her bir başarıyla elektronik sporun geleceğini değiştirmeyi hedefliyoruz.

0
Kills
0
Victories
0
Matches Played
0
Years experience

Killenjak Kazanma Koşulları

Eşlemene Hakim Ol

Üst koridorun en çetrefilli yanlarından birisi koridora hakim olmaktır. Kendinizin ve rakibinizin limitlerini bilirseniz, her zaman koridora hakim olursunuz.

Mekaniklere Hakim Ol ve Takımına Avantaj Sağla

Takımının yapacağı her makro ve mikroya uygun oynamalısın. Doğru yerlerde ayrık ittirme veya elde ettiğiniz ışınlan avantajı tüm maçın kaderini değiştirebilir.

Profesyonelleri Daima Takip Et

Ne kadar kendinizi geliştirseniz de durmanız için asla bir sebep yok. Profesyonel oyuncuları izleyerek onlardan öğrenebilir hatta hepsini geçebilirsiniz.