Dünya çapında binlerce aktif oyuncuya sahip Scribble It! oyunu, başka oyuncularla eğlenebileceğiniz bir çizim oyunudur. Desteklediği 17 farklı dil ve 4 farklı oyun modu ile tüm oyunculara daha fazla eğlence fırsatı sunuyor. Arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak bu oyun hem sizi eğlendirir hem de dostça bir rekabet ortamı yaratır. Detach Entertainment tarafından geliştirilmiş bu oyunun gelecek etkinlikleri Turkey Electronic Gaming League tarafından düzenlenecektir.

Scribble It! Turnuvası Nasıl Gerçekleşti?

Scribble It! dostça ortamlarda oynanan bir oyunken, Turkey Electronic Gaming League ekibi tarafından hazırlanan algoritma sayesinde turnuvalara uygun hale getirildi. İlk olarak 07.12.2020 tarihinde düzenlenen Scribble It! turnuvası hazırlanan algoritma ve format sayesinde başarılı bir rekabetçi ortamı sağladı. Ayrıca Turkey Electronic Gaming League Scribble It! oyunun dünya genelinde Türkiye temsilciliğini alan ilk topluluktur.

Discord odalarında toplanan oyuncular beraber oyunu oynayarak saatlerce güzel vakitler geçirdiler. Hakem ekipleriyle beraber turnuva sorunsuz bir şekilde ilerledi. Her bizim çizim, tüm katılımcıların kahkaha dolu vakit geçirmesini sağladı.

scribble-it-tgl

Siz de Turkey Electronic Gaming League Topluluğuna Katılarak Gelişmeleri Takip Edin!

Türkiye’de oyun ve e spor sektörünün gelişmesi için devamlı yenilikler yapan Turkey Electronic Gaming League daima en iyisini hedefleyen bir topluluktur. Yaptığı turnuvalarla birlikte bir çok e sporcuyu ve e spor takımını destekleyen Turkey Electronic Gaming League yaptığı çalışmalar ile birlikte Türkiye’yi bu sahnelerde bir adım daha öne çıkarmayı hedeflemektedir.

İlerleyen zamanlar da siz de Scribble It! gibi oyun etkinlikleri ve turnuvalarına girmek istiyorsanız TGL Discord adresine hepinizi bekleriz.

Share:
author image

Emre (Night) Altınok

See all author posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir