TGL olarak şu ana kadar yaptığımız birçok etkinlik Discord üzerinden gerçekleşti. Üstelik sadece oyun turnuvaları değil, çeşitli etkinlikler de gerçekleştik. Beraber oyunlar oynadık, muhabbet ettik, yayınlara gittik hatta konser de verdik! Bunu yaparken topluluğumuzun her üyesini davet ettik. Siz de bu tür etkinliklere dahil olmak istiyorsanız Turkey Electronic Gaming League Discord sunucuna katılabilirsiniz.

TGL Discord Turnuvalarına Siz de Dahil Olun!

Discord üzerinden şu ana kadar 40’ın üzerinde turnuva ve scrim gerçekleştirdik. Aynı şekilde devamlı yeni oyunlar ve formatlarla da devam ediyoruz. LEACUP ve VALOCUP gibi birçok etkinliğimizi Discord üzerinden gerçekleştiriyoruz. Siz de arkadaşlarınızla birlikte turnuvalara katılmak veya katılanları takip etmek için TGL Discorduna gelmeyi unutmayın!

TGL Discordunda Arkadaşlarınızla Vakit Geçirin

Sadece turnuvalar değil, vakit geçirmek için de bolca olanak sunuyoruz. Kendinize ve arkadaşlarınıza özel odalar kurabilirsiniz, 7/24 çalışan radyo kanallarımızda müzik dinleyebilirsiniz. Üstelik Discord üzerinde bulunan birçok etkinliğimizin duyurularını da görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber oyun oynamak, müzik dinlemek ve etkinlikleri takip etmek için discord.gg/tgl adresine bekliyoruz!

Sadece Discord Değil, Sosyal Medyadan da Bizi Takip Edebilirsiniz!

TGL olarak yaptığımız her etkinliğin duyurularını ve paylaşımlarını sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Sosyal medyada aynı zamanda farklı etkinliklerimizi bulabilir, diğer paylaşımlarımızı da takip edebilirsiniz. TGL Youtube, TGL Instagram ve TGL Twitter hesaplarımızı takip ederek tüm etkinliklerin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz!

Turnuvalar ve Daha Fazlası İçin Turkey Electronic Gaming League!

Dünyaya ilkleri getiriyoruz ve asla durmuyoruz! Yeni formatlar, yeni e spor turnuvaları ve yeni etkinlikler getirmek TGL’in en iyi yaptığı iştir. Siz de bu ilkleri ve TGL’in attığı her adımı keşfetmek için takipte kalın.

Share:
author image

Emre (Night) Altınok

See all author posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir