Y Ü K L E N İ Y O R
TGL - Valocup Heyecanı Başlıyor!
TGL Valocup

FOXNGAME E SPORTS sponsorluğunda gerçekleşen TGL VALOCUP, 3 Eylül’de başlayacak VALOCUP Turnuvasına katılmak için sitemizden kaydolabilirsiniz.

TGL Valocup

Valocup 3 Eylül’de Başlıyor. Çıktığı günden beri popülerliğini koruyan Valorant, kendine has karakterleri, yetenekleri ve haritalarıyla insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Üstelik Valorant devamlı güncellemeler alarak kendini geliştiriyor. Bu sayede oyun hem dostlar arasında hem de rekabetçi arenada oynanmak için en güzel seçeneklerden birisi haline geliyor. Rekabetçi e spor ortamında birçok insan heyecanlı bir şekilde kendini göstermek isterken, ilk adımlar turnuvalar oluyor. TGL Valocup turnuvasında kendini göstermek isteyen birçok oyuncu, farklı haritalarda farklı silahlar ile hünerlerini sergileyecekler. Valocup, Turkey Electronic Gaming League tarafından düzenlenen bir Valorant turnuvasıdır. Turnuva TGL Discord sunucusu üzerinden gerçekleşecek olup, profesyonel hakemler tarafından yönetilecektir. 3 Eylül’de başlayacak olan turnuva, FOXNGAME E Sports tarafından sponsorluk alarak büyük ödüller de sunmaktadır.

TGL Valocup Ödülleri Nelerdir?

Valocup ödüllerini aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

  • 1. Takımın her oyuncusuna 1250 VP, toplamda 6250 VP
  • 2. Takımın her oyuncusuna 600 VP, toplamda 3000 VP
  • 3. Takımın her oyuncusuna 300 VP, toplamda 1500 VP

FOXNGAME E Sports tarafından sağlanan ödüller toplamda 10750 VP etmektedir.

Valorant

TGL Valocup Nasıl Gerçekleşecek

Turnuvaya kaydolan ve teyit edilmiş takımlar, maç saati ve gününde Discordda toplanacaktır. Takım kaptanları kendi aralarında anlaşarak maçları gerçekleştireceklerdir. Hakemler bu süreçte onlara yardımcı olup denetlemeden sorumludur. Aynı zamanda hakemler gerçekleşen maçların kayıtlarını tutacaktır ve turnuva bu şekilde ilerleyecektir. Turnuvada haritaların seçimi, taraf seçimi gibi konuları merak ediyorsanız Valocup Kural Kitapçığını okuyabilirsiniz. Valocupa dair sorularınız varsa turnuva hakemlerine discord.gg/tgl adresinden ulaşabilirsiniz. Nöbetçi hakemlerimizin bulunduğu bilgilendirme odaları sayesinde her zaman sizinle ilgilenecek yetkililer bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için discord.gg/tgl adresine bekleriz!

Author
Yazar : Emre "Night" Altınok

TGL şirketinde genel müdür, FOX Balance espor takımının yöneticisi ve oyun hayranı. Bir gün yeniden yayın açmayı hayal ediyorum.