FOXNGAME E SPORTS sponsorluğunda gerçekleşen TGL VALOCUP, 3 Eylülde başlayacak. VALOCUP Turnuvasına katılmak için sitemizden kayıt olabilirsiniz!

TGL Valocup 3 Eylülde Başlıyor!

Çıktığı günden beri popülerliğini koruyan Valorant, kendine has karakterleri, yetenekleri ve haritalarıyla insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Üstelik Valorant devamlı güncellemeler alarak kendini geliştiriyor. Bu sayede oyun hem dostlar arasında hem de rekabetçi arenada oynanmak için en güzel seçeneklerden birisi haline geliyor.

Rekabetçi e spor ortamında birçok insan heyecanlı bir şekilde kendini göstermek isterken, ilk adımlar turnuvalar oluyor. TGL Valocup turnuvasında kendini göstermek isteyen birçok oyuncu, farklı haritalarda farklı silahlar ile hünerlerini sergileyecekler.

TGL Valocup, Turkey Electronic Gaming League tarafından düzenlenen bir Valorant turnuvasıdır. Turnuva TGL Discord sunucusu üzerinden gerçekleşecek olup, profesyonel hakemler tarafından yönetilecektir. 3 Eylülde başlayacak olan turnuva, FOXNGAME E Sports tarafından sponsorluk alarak büyük ödüller de sunmaktadır.

valocup-tgl

TGL Valocup Ödülleri Nelerdir?

Valocup ödüllerini aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

  • 1. Takımın her oyuncusuna 1250 VP, toplamda 6250 VP
  • 2. Takımın her oyuncusuna 600 VP, toplamda 3000 VP
  • 3. Takımın her oyuncusuna 300 VP, toplamda 1500 VP

FOXNGAME E Sports tarafından sağlanan ödüller toplamda 10750 VP etmektedir. Daha fazla ödüllü turnuva için FOXNGAME Esports Instagram ve FOXNGAME Esports Twitter adreslerini takip edebilirsiniz.

TGL Valocup Nasıl Gerçekleşecek?

Turnuvaya kayıt olan ve teyit edilmiş takımlar, maç saati ve gününde Discordda toplanacaktır. Takım kaptanları kendi aralarında anlaşarak maçları gerçekleştireceklerdir. Hakemler bu süreçte onlara yardımcı olup denetlemeden sorumludur. Aynı zamanda hakemler gerçekleşen maçların kayıtlarını tutacaktır ve turnuva bu şekilde ilerleyecektir.

Turnuvada haritaların seçimi, taraf seçimi gibi konuları merak ediyorsanız Valocup Kural Kitapçığını okuyabilirsiniz. Valocupa dair sorularınız varsa turnuva hakemlerine discord.gg/tgl adresinden ulaşabilirsiniz. Nöbetçi hakemlerimizin bulunduğu bilgilendirme odaları sayesinde her zaman sizinle ilgilenecek yetkililer bulunmaktadır.

TGL Valocup Final Heyecanı Zekanz ile Doruklarda!

Valocup finalini Twitch üzerinde twitch.tv/tglelectronic adresinde Zekanz’ın sunumuyla izleyebilirsiniz. Final maçlarının tamamının sunulacağı yayın, profesyonel ve eğlenceli yorumlamalarla sizlere aktarılacaktır. Daha fazla yayın ve turnuva bildirimi için takip etmeyi unutmayın!

Turkey Electronic Gaming League ile Her Zaman Daha İleri!

Dünyaya ilkleri getiren TGL ekibi, devamlı yeniliklerin ve daha iyiye ulaşmanın peşinde. Siz de bu topluluğa dahil olmak için discord.gg/tgl adresine gelebilir, tüm etkinlik ve turnuvalarımızı en yakından takip edebilirsiniz. Turkey Electronic Gaming League olarak yapacağımız tüm etkinliklere herkesi bekleriz!

Share:
author image

Emre (Night) Altınok

See all author posts

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir