TGL Türkiyede’ki ilk para ödüllü Among Us Turnuvasını gerçekleştirdi. Discord üzerinden gerçekleşen turnuva birçok katılımcıyla gerçekleşti ve oldukça başarılı geçti. Siz de Among Us turnuvasını ve gelecekteki diğer turnuvaları merak ediyorsanız içeriğimizde detayları bulabilirsiniz.

Among Us Turnuvası Nasıl Gerçekleşti?

Turnuva sürecinde 600’den fazla oyuncuyu hakem ve moderatör ekibi sorunsuz bir şekilde ağırladı. Hızlı ve kaliteli şekilde işlerini gerçekleştiren moderatörler sayesinde turnuva, tüm katılımcılar için eğlenceli bir şekilde ilerledi.
Among Us Turnuva videosu Youtube’da ilk günde 500 binden fazla görüntülenme aldı. Videoya gösterilen ilgi, yapılan yorumlar ve yetkililere yapılan geri dönüşler olumlu olmanın yanı sıra etkileyici boyuttaydı. Birçok kişinin severek oynadığı Among Us popülerliğini hala korumakta ve oyuncular bir sonraki etkinlikler için gün saymakta.

Among Us Nedir?

10 farklı oyuncunun biz uzay gemisinde oynadığı ve içlerinde gizlenen 2 uzaylıyı bulmaya çalıştığı bu zevkli oyun, dünyadaki en popüler oyunlardan biri haline geldi. Milyonlarca oyuncuya ve takipçiye sahip olan Among Us, gün geçtikçe popülerliğini arttırmakta. Herkesin beğenerek oynadığı bu oyunda 10 oyuncu kendi içlerindeki düşmanları bulmaya çalışıyor. Eğer başarılı olamazlarsa oyunu uzaylılar kazanıyor. Farklı oyun modlarına ve haritalara sahip olan oyun, önümüzdeki senelerde kaliteli güncellemeler ile kendine daha fazla oyuncu çekmeyi planlıyor. Oyuncu kitlesinin devamlı artması ve Türkiye turnuvası sayesinde de popülerliğini uzun süre korumaya devam edecek. Turkey Electronic Gaming League tarafından düzenlenen turnuvası verdiği ödül havuzu ve yüksek miktardaki katılımcıları sayesinde bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Sunduğu zevkli vakit geçirme olanağı ve dostça rekabet ortamını siz de keşfetmek isterseniz hiç gecikmeden TGL Discorduna katılabilir ve sonraki turnuvalarda yerinizi alabilirsiniz.

Among Us bilgisayarda Steam ve Epic Games gibi platformlar üzerinden indirilebilirken, mobil kullanıcılar için Google Play Store ve Apple Store gibi yerlerde de bulunabiliyor. Böylece hem mobil hem de bilgisayar kullanıcıları beraber oynama şansına sahip oluyor.

among-us-tgl

TGL Olarak E Spor Dünyasında İlkleri Gerçekleştiriyoruz!

TGL’in bu turnuvadaki amacı, arkadaşlarıyla Among Us oynayan kişilere dostça bir şekilde rekabetçi ortam sunmaktı. Oyuncular zevk alarak katıldıkları Among Us turnuvasında bu sayede hem daha fazla eğlendi hem de büyük başarılara imza attılar. Turkey Electronic Gaming League olarak düzenlediğimiz turnuvanın olumlu geri dönüşler alması sayesinde hedeflerimizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştık. İnsanların oyundan zevk alarak oynaması ve Türkiye’de elektronik spor ortamının gelişmesi için devamlı yeni proje üretmekteyiz.

Share:
author image

Emre (Night) Altınok

See all author posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir